Aitame Marek Lindmaa ja ta sõbrad esimeste eestlastena Yukon1000 starti ning ka finišisse!

Marek möödunud aastal 715km pikkusel Yukon River Questil

Julgen pakkuda, et Eestis on vähe rallisõpru, kes poleks mõnel Eesti autoralli meistrivõistluste etapil või WRC Rally Estonia ajal ralliraadiost kuulnud Marek Lindmaa alati positiivset, energiast pakatavat ja mõnusa huumoriga vürtsitatud juttu, mis aidanud meil kõigil kursis olla võistluse hetkeseisuga, saada korraldajalt kõige kuumemat infot, vältida katsele sõites ummikuid jne…

Lisaks on Marek üks kahest 2018. aastal alustanud Podcasti Powerstage idee autorist, selle vedajast ja külastab meie eetrit siiani vähemalt kord aastas.

Marek on läbi nii raadio-, kui teleülekannete aidanud suurde pilti tuua Eesti sportlasi, kellel on seda vaja olnud, et mõnele toetajale silma jääda.

Nüüd on meie kord Marekit ja tema sõpru aidata, nimelt…

Kui 15.juulil on Eestis jäänud täpselt nädal WRC Rally Estonia 2023 esimese kiiruskatse stardini, siis võiks ju eeldada, et Marek kogub veel kokku viimast materjali, et Ralliraadioks kõik faktid ja muu info täpne oleks, kuid sel aastal asub Marek hoopis eelpool mainitud päeval Kanadast teele USA poole ja seda mitte mõnusat roadtripi tehes, vaid kajakiga mööda Yukoni jõge.

Marekit ja tema sõpru ootab ees aerutamine maailma pikimal ja raskeimal ellujäämismaratonil Yukon 1000, kus rallikeeles on „kiiruskatse“ pikkuseks 1600 km ja see tuleb läbida maksimaalselt 10 päevaga.

Aitame Mareki ja ta sõbrad esimeste eestlastena Yukon1000 starti ning ka finišisse ja anname hoogu juurde!

Täpsema info, et mis nendel kartmatutel meestel ees ootamas ja kuidas saab Marekit ja ta sõpru toetada leiab Hooandja lehelt: https://www.hooandja.ee/projekt/aerutades-alaskale-1600km

Tänud kõigile ette ja nagu ikka olge mõnusad!

Foto: Yukon River Quest

Back to top button