Modelsshop.eu aitab täita nii rallisõbra jõulusoovi, kui ka kingikoti!

Modelsshop valikust leiab eritellimusena valminud Tänak / Järveoja Otepää Talveralli 1/43 mudeli
  • Modelsshop Tallinna esinduspoes on reedel Öömüük, kus kõik mudelid -20%
  • Valikust leiab mudeleid Heiki Ohust kuni Ott Tänakuni ja ka autode mudeleid, mis  võistelnud WRC Rally Estonial
  • Valikust ei puudu ka kahekordsete maailmameistrite Rovanperä / Halttuneni ja teiste Tänak / Järveoja konkurentide WRC autode mudelid

Käes on detsember ja jõuludeni on jäänud vaid loetud päevad. See tähendab, et kellel veel jõulukingid nii endale, kui lähedastele ostmata ja kõnetavad mudelautod, peaksid kiirustama. Õnneks tuleb siin appi Modelsshop.

Viimasel kahel aastal on Powerstage ennustusmängu toetanud Tallinnas asuv Eesti ühe suurima mudelautode valikuga pood Modelsshop.eu, kes avas sel aastal aadressil Laki 5 suure ja avara esinduspoe. Just sealsamas toimub täna 15.detsebril alates 18.00-21.00 Öömüük, kus kõik mudelid on -20% soodsamad! Lisaks ralliautode mudelitele leidub valikust erinevaid tuletõrje autosid, lennukeid, ronge, laevu jne..

Valikus legendaarse Eesti võistluspaari Ohu / Diener 1/18 ja palju erinevaid Tänak / Järveoja autode 1/43 mudelid

Kui rääkida erinevatest Eesti võistluspaaridest, kellest on mudeleid tehtud ja need ka Modelsshop.eu valikus, siis tasub kindlasti välja tuua legendaarse Eesti võistluspaari Heiki Ohu / Toomas Dieneri Lada VFTS 1/18 skaalas mudel, millega nad osalesid 1983. aasta Acropolis rallil.

Kindlasti on paljudele suure tõuke andnud mudeleid koguma hakata 2019. aasta maailmameistrid Ott Tänak / Martin Järveoja, kelle autode erinevaid mudeleid nii Fordist, kuni Hyundaini leiab Modelsshop.eu valikust ligi 20!  Neid on skaalades 1/43, 1/18 ja lisaks on pakkuda ka KIT mida saab ise kokku panna.

Siinkirjutaja tahaks Modelshop pakutavast valikust eriti välja tuua neli, millest kolm on kogujate kollektsioonides üle maailma just tänu Modelsshopile. Kui eestlased 2019. aastal Kataloonia rallil Toyotaga maailmameistriteks tulid tundus kuidagi loogiline, et maailma üks parimaid mudelitootjaid Spark teeb eestlaste Toyota Yaris WRC autost mudeli, kuid seda millegipärast ei juhtunud. Siis sekkus Modelsshop.eu, kes tellis Sparki käest eripartiina tähisega MS001 just Tänak / Järveoja Kataloonia ralli Toyota Yaris WRC 1/43 mudelid.

Kui sul veel millegipärast pole veel seda mudelid kogus, siis nüüd on selleks viimane aeg!

2015. aastal näitas Tänak koos Raigo Mõlderiga Poola MM-rallil kiirust, mis tõi neile nende ühise karjääri esimese MM-ralli poodiumikoha. Möödus palju aastaid ja jällegi võttis Modelssop enda kanda selle tükikese Eesti autoralli ajaloo talletamise ja nii sai Spark eritellimuse nr.2 ning valmis MS002 ehk Tänak / Mõlderi Ford Fiesta WRC Poola MM-ralli 2015 1/43 mudelid.

Tänavuse aasta WRC Rally Estonia eel ja ajal rõõmustas Modelssop rallisõpru kolmas kord, kui koduseks MM-ralliks oli valminud eritellimusena Ott Tänak / Martin Järveoja Otepää talveralli 2023 Ford Puma Rally1 1/43 mudel tähisega MS004 mida sai osta võistluse hoolduspargis ja kohe kodupubliku lemmikutelt sinna peale ka autogrammid võtta.  

Kui siin eelnevat kahte mudelit on veel saadaval rohkem, kui 10, siis äsja nimetatud Otepää mudel on olnud nii populaarne, et seda on veel hetkel laos järgi Tänak/Järveoja võistlusnumbri ehk 8 jagu nii, et kellel veel puudu või soovib kingiks, siis kiirustage!

Neljas mudel mille välja tahaks tuua on mudelitootja IXO Tänak / Järveoja 2022 aasta Hyundai i20 N Rally1 Monte-Carlo ralli mudel ja seda just tema skaala ehk 1/18 põhjusel. See ilus mudel kaunistab iga mudelikogu.

Loomulikult leidub Modelshop.eu valikust ka Tänak / Järveoja Rootsi MM-ralli 2023 võiduauto mudel, kuid samalt rallilt on Hiina mudelitootja IXO valmistanud Eesti rallisõitjate parima WRC2 klassi tulemuse eest hoolitsenud Georg Linnamäe Hyundai i20 N Rally2 Rootsi MM-ralli 2023 mudeli, mis samuti Modelsshop e-poes ja esinduskaupluses saadaval.

Modelshopi müügipunkt Rally Estonia Service Parkis oli sel aastal rallisõpru pidevalt täis

Kui mainisin eespool WRC Rally Estoniat, siis nelja MM-aasta jooksul on Lõuna-Eesti teedel sõitnud paljud maailma tipud ja nii mõnegi autost on tehtud ka mudel, mis saadaval Modelsshop valikus. WRC Rally Estonia mudelite valiku leiad SIIT!

Valikus ka maailmameistrite Rovanperä / Halttuneni ja teiste Tänak / Järveoja konkurentide autode mudelid!

Lisaks Eesti võistlejate ralli mudelitele leidub Modelssop.eu valikus ka palju eestlaste konkurentide mudeleid. Näiteks tänavuste maailmameistrite Kalle Rovanperä / Jonne Halttuneni Toyota GR Yaris Rally1 Monte-Carlo 2023 1/43 mudel võis siis 2022. aastal Tänak / Järveoja ees Kreeka MM-ralli võidu võtnud ja palju kõneainet pakkunud Thierry Neuville / Martijn Wydaeghe auto mudeli koopia.

Siinkirjutaja kogus on üle 800 ralli mudeli ja neist paljud on minu kogusse jõudnud just tänu Modelsshopile. Mine vaata sinagi ja leia kas endale või lähedasele rallisõbrale jõulukink, mis teeb tuju heaks ja annab põhjust riiulile üks äge mudel juurde lisada!

Lisainfo Modelsshop e-poest www.modelsshop.eu ja nende rohkem, kui 20 000 jälgijaga FB lehelt.

Häid mudeleid!

Back to top button