Unibet ja ERC Delfi Rally Estonia koostöö avab uusi võimalusi mõlemale poolele

Unibet toetab ka maailmameistreid Kalle Rovanperä ja Jonne Halttunen.

Baltikumi üks suurimaid autospordisündmusi ERC Delfi Rally Estonia ja Unibet sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt on Unibet ERC Delfi Rally Estonia üks suurtoetajatest 2024 ja 2025. aastal. ERC Delfi Rally Estonia sõidetakse 5.-7. juulil.

Alates aastast 2020 WRC kalendris olnud Rally Estonia on 2024. aastal FIA Euroopa meistrivõistluste ERC etapp ja aastal 2025 kuulub Rally Estonia taas WRC sarja kalendrisse. Euroopa meistrivõistlustel, mille tippklassiks on Rally 2 autod, on osalejaid mitmetest Euroopa riikidest ja konkurents on erinevates klassides väga tihe. Lisaks annab rahvusvahelise tippvõistluse toimumine Eestis hea võimaluse Eesti sõitjatele konkureerida Euroopa tippudega ja püüda kodustel teedel kõrgeid kohti nii üldarvestuses kui erinevates võistlusklassides.

Unibet on rahvusvahelises autorallis kaasas kõrgeimal tasemel kui tehakse koostööd kahekordse WRC maailmameistri Kalle Rovanperäga. Unibeti ja Rally Estonia koostöö saab erilise sära 2025. aastal kui Rally Estonia on WRC sarja etapp ja Kalle Rovanperä plaanib taas teha täishooaja WRC sarjas.

Ergo Maruste, Unibet Eesti tegevjuht: “Unibetil diagnoositi juba ammu healoomuline rallipisik ja nii oleme näiteks pikalt olnud ajaloo noorima autoralli maailmameistri Kalle Rovanperä toetajad. Seda toredam on, et nüüdsest saame kaasa lüüa ka regiooni ägedaima rallipeo Rally Estonia korraldamisel!”

Unibeti panus Eesti sporti on mitmekülgne ja Rally Estonia ainult tugevdab nende tooteportfelli. Rally Estonia näeb selles koostöös võimalust teha veel kvaliteetsemat spordisündmust, kasutades ära Unibeti rahvusvahelise kogemuse spordi vallas.

Janno Siitan, ERC Delfi Rally Estonia tegevjuht: “Unibeti lisandumisega meie suurtoetajate ringi saame juurde rahvusvahelist mõõdet. Omalt poolt pakume neile head platvormi ja kaasa mõtlemist ambitsioonikate turundusplaanide rakendamisel nii ralli eel kui ajal. Koos Unibetiga näeme, et saame spordiennustusse tuua rohkem sisse mootorisporti ja tutvustada nende kliendibaasile seda haaravat ja adrenaliinirohket spordiala.”

1997. aastal asutatud Unibet kuulub ettevõtete gruppi Kindred Group, mis on üks suurimaid veebihasartmänguteenuste pakkujaid maailmas.

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu ja Lõuna-Eesti teedel 5.-7. juulini, hooaja neljanda etapina. Võistluste stardi-ja finišipoodium koos mitmekülgse meelelahutusprogrammiga on jätkuvalt rallifännide meelispaigas, Tartu Raekoja platsil ning võistluskeskust ja hooldusala võõrustab nelja-aastase pausi järel taas Tehvandi Spordikeskus. Piletid on müügil Rally Estonia kodulehel ja Piletitaskus.

Foto: Jaanus Ree

Back to top button