Romet Jürgenson:“ Homme tuleb see võit koju tuua!“

Romet Jürgenson / Siim Oja jätkasid ka laupäeval suurepärases tempos ja lähevad viimasele võistluspäevale vastu JWRC liidritena

Junior WRC klassis alustasid laupäeva teist ringi liidrina Romet Jürgenson / Siim Oja (Ford Fiesta Rally3), kes edestasid hommikul teiseks tõusnud FIA Rally Star meeskonnakaaslaseid Gill Taylor / Daniel Brkic (Ford Fiesta Rally3) ligi kahe minutiga.
Hommikul neljast kiiruskatsest kolm võitnud eestlased jätkasid heas tempos ka katsete kordustel. Lisaks ühele katsevõidule näidati kahel korral teist ja ühel korral kolmandat katseaega. 108,76 katsekilomeetriga võistluspäeva lõpuks olid Jürgenson / Oja suurendanud edu lähimate konkurentide ees 2.09,4 peale.  
„Väga hea päev ja kiirus oli algusest peale olemas. Usun, et olud, mis lõpuks olid tegid selle olukorra lihtsamaks. Alguses oli juttu, et tuleb rohkem vihma, kuid tegelikult me vihma ei näinud, kui siis mõned niisked kohad. Need olud andsid meile ka täna võimaluse katsevõidu punkte võtta, sest vihmaga oleks harjumiseks rohkem aega läinud. Katsevõidud tulid mugava sõiduga ja mul on selle üle väga hea meel. Homme tuleb see võit koju tuua ja siis võiks juba küll nädalavahetusega rahul olla,“ sõnas Jürgenson Powerstage antud päeva kommentaaris.

Junior WRC liidrid Jürgenson / Oja on Horvaatias sel nädalavahetusel võitnud 16. sõidetud kiiruskatsest 9, mis tähendab neile ka samapalju MM-punkte. TOP3 pole eestlased katsetel kordagi välja jäänud.  

Horvaatia MM-ralli jätkub pühapäeval nelja kiiruskatsega, millest esimene saab alguse 08:08. Kokku ootab võistlejaid ees 54,78 katsekilomeetrit.

Foto: M-Sport

Back to top button